KONAKLAMA 

Konukların ve yarı gönüllülerin kalabileceği iki ve dört kişilik misafir odalarımız ile altı yataklı bir odamız bulunmaktadır. Odalarımızın her biri deniz manzaralı olup hepsinde banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Güneş ısıtmalı sıcak su mevcuttur. Yani güneş olduğu sürece sıcak suyumuz olmaktadır. Kapı ve pencerelerimizde sineklik bulunmaktadır.

Fiyatlar;

- Kişi başı 120 TL,

- Altı yataklı Dorm odada kişi başı 80 TL, 

- Çadır Konaklaması – kişi başı 60 TL.

  Fiyatlarımız geceliktir, kahvaltı dahildir. Dilerseniz önceden bildirmek kaydıyla ağırlıklı olarak çiftlik ürünlerinden hazırlanmış akşam yemeğine katılabilirsiniz. Akşam yemeği bedeli 30 TL dir. 4 km uzaklıkta İskele veya Karaburun merkezdeki lokanta, restoran seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Çadırda kalacaklar kendi çadır, uyku tulumu ve matlarını getirmelidirler. Çiftlikte kamp tuvaletleri ve duş olanağı bulunmaktadır.

Yukarıdaki fiyatlar iki gece ve üzeri konaklamalar için geçerlidir. Tek gece konaklamada yukarıdaki fiyatların %40 fazlası ödenir.

0-3 yaş arası çocuklardan ücret alınmaz. 4-12 yaş grubu %50 indirimlidir (Çocuk kampları dışında). Haftalık konaklamalarda %5 indirim yapılır.

Rezervasyon talebi için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

 

Rezervasyon teyidi için, konaklama bedelinin yarısının ön ödeme olarak aşağıdaki banka hesabımıza yatırılması gerekiyor. Giriş tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, yapılmış olan ön ödeme tutarı rezervasyon sahibine iade edilir. Kalan 7 gün içinde yapılan iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. Ödeme yapıldıktan sonra aşağıdaki e-posta adresine bilgi verilmesini rica ederiz.

Banka: İşbank

Hesap adı: Şadan Tütüncü

IBAN no: TR 96 0006 4000 0013 4990 2289 49 

Adres

Kolca Mevkii 16/1 Bozköy
Karaburun / İzmir

İletişim

Tel : 0 532 481 85 05
Eposta :
furmakaraburun@gmail.com

Bizi Takip Edin

  • Facebook Reflection
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Reflection

© 2017 Furma Ekolojik Yaşam ve Gıda Ormanı Projesi

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now