top of page

Sattığımız Ürünler

Stokta Neler Var

Hanging Herbs

Mevsim Meyveleri

Müşterilerimize sağlıklı ve mevsimlik Mevsim Meyveleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Eve hazır sepetlerden birini götürün veya kendinize dilediğiniz gibi bir tane hazırlayın. Seçebileceğiniz çok şey var. Satıştaki ürünlerimiz mevsime bağlı olarak değişiyor, dolayısıyla bizi her ziyaret ettiğinizde farklı ürünler görecek ve şaşıracaksınız. Mağazamızda sattığımız her şeyin sorumlu çiftçilik ilkeleriyle yetiştirildiğini ve mevsiminde toplandığını bilmelisiniz. Yani, doğanın verdiği armağanların tadını çıkarırken içiniz rahat olsun.

Cranberry Jam

Taze Otlar

Bizden Taze Otlar alın ve doğanın sunduklarının tadına varın. 2000 yılından beri, sattığımız doğal Taze Otlar ile İstinye genelinde meşhur olduk. Tüm Furma Çiftlik ürünlerinin %100 doğal olması için gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Geleneksel yöntemlerle yetiştirilen ürünlerde besleyici ögeler kaybolabilir, ancak aldığımız önlemler sayesinde tüm ürünlerimizin gerekli standartları karşılamasını sağlıyoruz.

Fruit Market

Ev Yapımı Reçeller

Furma Çiftlik tarafından yetiştirilen Ev Yapımı Reçeller tam size göre! Birçok müşterimiz bizden aldıkları Ev Yapımı Reçeller için çıldırdıklarını söylüyor. Onları suçlayamayız. Çünkü Furma Çiftlik tarafından yetiştirilen her şey sevgiyle büyür. Bu yüzden hepsi daha canlı görünür, daha iyi kokar ve daha lezzetlidir. Gelin ve bizzat deneyin!

bottom of page